Usługi

Nasze usługi

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Produkcja

Elementy prefabrykowane produkuje się w oparciu o projekt. Prefabrykaty wykonuje się z różnych materiałów: pianobetonu, keramzytobetonu lub drewna. Zaletą elementów prefabrykowanych jest ich wykonanie w fabryce przystosowanej do tego celu. Prefabrykuje się ściany, stropy, dachy a nawet schody.

Wykonawstwo

Gotowy wyprodukowany element jest montowany na budowie przy użyciu dźwigu. Budowa od tradycyjnej budowy systemem gospodarczym różni się nie tylko postawienia domu. Plac budowy jest czysty i nie generuje żadnych odpadów.

Wykończenie wnętrz​

Jedynym ograniczeniem wykończenia wnętrza domu jest wyobraźnia inwestora. Nie istnieją żadne ograniczenia w wykończeniu wnętrz.

Instalacje

W domu wykonanym w technologii prefabrykowanej mogą być wykonane wszystkie instalacje. Nowoczesne instalacje energii odnawialnej często towarzyszą realizacjom tego typu.

Dachy

Użycie określonego kształtu dachu wynika tylko z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego miejscowości gdzie trwa budowa.

Płyty fundamentowe

Konstrukcję stawia się na płycie fundamentowej lub ławie betonowej.

Wycena

Umów się na konsultację

Wykonujemy odpłatne wyceny realizacji w oparciu o przedstawioną kompletną dokumentację projektową wraz z dokumentacją wykonawczą.